Hakkımızda

https://panel.stselektrik.com/resimler/stselektrik.com/stselektrik-hakkimizda.jpgDürüst Ticaret, tüm beşeri ve ticari ilişkilerde, adil ve tutarlı davranmak, aynı zamanda verilen sözlere bağlı kalmaktır.

Memnun Müşteri, zamanında tam ve doğru bilgilendirilmiş; talep edilen nitelik ve nicelikteki ürünleri vaktinde karşılanmış; fiyat/fayda dengesinden tatmin olmuş, temel varlık nedenimizdir.

Her yıl hızla artan üretim ve satışlarıyla günümüze kadar varlığını sürdüren markamız STS Group’u sektörde güvenin ve kalitenin sembolu haline getirmeye çalıştık. Referanslarımızda da görüldüğü gibi her biri, birbirinden değerli kurum ve kuruluşların kilometre taşı olan yatırımlarında, müşterilerimiz STS Group markasını tercih etmişlerdir.

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini önemseyen firmamız, kaliteden ödün vermeden maliyetleri kontrol altında tutmaya, tüm iş süreçlerinde yaratıcılık ve esneklik öneminin bilinciyle verimli ve etkin çıktılar elde etmeye özen gösterir.

Bu çabamız bizleri TSE, ISO ve CE gibi kalite belgeleriyle taçlandırmaktadır. Özellikle yurtdışı pazarlarda aynı başarıya kısa zamanda ulaşmamız, doğru yolda olduğumuzu göstermekte ve bu inancı perçinlemektedir.

STS Group müşteri odaklı iş süreçlerini sürekli gözden geçirerek gelişme ve iyileştirmenin sürekliliğini sağlamaktadır. İş etiği ve toplumsal değer yargılarına uyumlu davranarak, iş ortağı olarak gördüğü tedarikçilerine yüksek yarar getirecek olanaklar yaratmaya çalışmaktadır.

Şirketimiz, misyonuna uygun olarak her iş bölümünün kendi hedef, strateji ve performans göstergelerinin belirlenmesini sağlar, böylece geleceğe daha emin adımlarla ilerler ve başarısını kalıcı kılmaya gayret gösterir. Deneyimli ve uzman kadromuz,sektörümüzde kendi teknolojisini geliştiren bir gayretle, süreklilik arz eden araştırma ve geliştirme projelerine imza atmaktadır.

Müşterilerimizin, ürün, kalite ve maliyet alanında gelecek ihtiyaçlarına da aynı düzeyde hizmet verebilmek için,sektörümüzü, yerel ve uluslararası pazarlarda sürekli izlemekte ve yenilikçi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

^